Nasadil by jesle i ženě v šatech? Kouzelník Mchitarjan čtyřikrát potupil soupeře!

Někdo hraje fotbal pro peníze, někdo pro úspěchy, někdo pro radost. A Henrik Mchitarjan se svým povoláním očividně baví.

V zápase 27. kola to s Dortmundem vypadalo všelijak, od 16. minuty prohrával a vše nasvědčovalo tomu, že stav příznivý pro domácí Augsburg vydrží i do druhé půle. Pak se ale o slovo přihlásil sedmadvacetiletý šikula z Arménie, jesličkami se zbavil svého strážce, sérií dvou rychlých přihrávek se dostal do vápna a procedil míč za čáru.

„Mchitarjan proti třem. Nasadil jesle jednomu, přihrávka Reusovi, ten dává Sahinovi, vrací zpět Mchitarjanovi. Střela. 2 odrazy. 1–1.“

„Mchitarjan by nasadil jesle i ženě v cheongsamu (čínské dlouhé šaty – pozn. red.).“

Borussia ve druhé půli dalšími góly zápas otočila a nakonec zvítězila 3:1. Arménský záložník v letošní sezoně odvádí skvělou práci směrem vpřed i vzad, vstřelil již 10 branek a možná i kvůli čtyřem jesličkám byl vyhlášen nejlepším hráčem nedělního zápasu.

Není divu, že by se brzy mohl dočkat stěhování. Co říká na přestupové spekulace sám hráč?