Skvělý obrat a mexické vlny! Sparta nasázela Slavii ve druhém poločase tři góly

[blog_program_info id=“6622326″]

V Evropské lize hladce prošli do čtvrtfinále, patří jim i hlavní město. Favorizovaná Sparta ustála derby na domácím trávníku a získala cenné tři body v boji o titul. Zápas sice Letenští museli otáčet, ale podzimní porážku Slavii vrátili i s úroky.

Do vedení šli nečekaně hosté. V 6. minutě se prosadil Milan Škoda po prvním rohovém kopu utkání.

A sparťané museli dotahovat. Osud domácích vzal do svých rukou David Lafata a zařídil vyrovnání dvojitou hlavičkou po dlouhém autovém vhazování. A vše začalo nanovo!

Až v 74. minutě šli sparťané poprvé do vedení. Costa Nhamoinesu po hlavičce Josefa Šurala bez problémů zakončil.

Ale to nebylo všechno! Skóre po chvíli upravili Ladislav Krejčí a zakončující Ondřej Zahustel. Byla to jeho první branka v dresu Sparty, navíc před domácími diváky.

Derby provázela tradičně i skvělá atmosféra, v závěru nechyběly ani mexické vlny.

Ohlasy fanoušků

A Slavia to po prohře 1:3 na sociálních sítích pořádně schytala.

Nedělní výsledky:

Liberec – Plzeň 0:1 (24. Ďuriš), Sparta – Slavia 3:1 (55. Lafata, 74. Costa, 76. Zahustel – 6. Škoda)