Liga mistrů: Velkolepý OBRAT Bayernu! Mnichovské drama rozsekl Thiago v prodloužení

[blog_program_info id=“6584494″]

Vědom si výsledku z prvního zápasu (2:2) předvedl Juventus fantastickou první polovinu. Sebevědomí hostům dodala především rychlá branka. Už na přelomu 5. a 6. minuty využil totiž zaváhání Manuela Neuera francouzský záložník Paul Pogba.

V 28. minutě se na vlastní půli rozběhl Álvaro Morata, aby před pokutovým územím soupeře naservíroval balon pro Juana Cuadrada, a Turíňané vedli o dva góly a pomalu kráčeli k čtvrtfinálovým branám.

Jako by se však Stará dáma uspokojila náskokem a v druhém poločase zalezla na svou polovinu. Toho využil do té doby bezzubý soupeř v 73. minutě. Hlavou se prosadil Robert Lewandowski.

Když už to vypadalo, že hosté závěrečný tlak přeci jen ustojí, srovnal na 2:2 po podobné akci opět hlavou Thomas Müller a prodloužení bylo na světě.

Obrat dokonali svěřenci Pepa Guardioly v druhé polovině prodloužení. Ve 108. minutě překonal Gianluigiho Buffona záložník Thiago Alcantara a na konečných 4:2 uzavřel mladík Kingsley Coman.