Český útočník se v pondělním utkání NHL skutečně činil. Třemi parádními brankami zpečetil výhru Calgary nad St. Louis 7:4. Navíc se jako první hráč Calgary od roku 1998 prosadil v oslabení dvakrát v jednom utkání!

[blog_program_info id=“6574940″]

Je vždy krásné, když skórujete v zápase třikrát a když pak vidíte kšiltovky na ledě. Jsem šťastný, že jsem mohl takhle týmu pomoci.

První gól vstřelil Frolík v závěru úvodní třetiny a po sólovém úniku vyrovnal na 2:2.

Akci zopakoval i v 57. minutě. Po chybné rozehrávce St. Louis vyrazil sám na gólmana a uspěl.

Třetí gól doplnil až v poslední minutě utkání. Z ostrého úhlu trefoval prázdnou branku soupeře a zvýšil na konečných 7:4.