Na trávníku Aston Villy Spurs snadno získali tolik potřebné body. V hlavních rolích nedělního utkání byli Harry Kane a Dele Alli.

[blog_program_info id=“6554430″]

Odevzdaná Aston Villa se zase trápila. Harry Kane byl v šanci už ve 4. minutě utkání, ale trefil pouze břevno. Přesnější mušku však měl na sklonku prvního poločasu, kdy míč vsítil po nahrávce Dele Aliho. Tohle byla opravdu paráda!

Ve 48. minutě oba jmenovaní akci zopakovali. Brankář Brad Guzan už zareagovat nestačil a Spurs rázem vedli 2:0.

Ke konci utkání se domácí dostali dvakrát do šance, ale gól nepadl.

Aston Villa tak zažila letošní dvacátou ligovou prohru. Protestní hromadný odchod fanoušků se tentokrát sice nekonal, ale slyšet byly hlavně chorály tottenhamského kotle. Fanoušci Spurs se dokonce přidali ke skandování domácích na adresu majitele klubu Randyho Lernera.

„Tottenhaští fandové s námi zpívají: Chceme Lernera pryč! Respekt!“

„Fanoušci Spurs zpívají: Chceme Lernera pryč a fanoušci Villy to ocenili aplausem.“

Tottenham aktuálně ztrácí na vedoucí Leicester dva body. Lišky ale svůj zápas dohrávají v pondělí.