To je šok! Arsenal padl a skončí bez trofeje. Soupeř Deeney zažehnal krizi v rodině!

[blog_program_info id=“6630807″]

Poprvé šel míč za záda Davida Ospiny, jenž opět zastoupil zraněného Petra Čecha, až ve druhém poločase po střele Odiona Ighala z Nigérie.

Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat. Adlène Guédioura touhle dělovou ranou navýšil vedení Watfordu na 2:0.

V 88. minutě domácí na chvíli vrátil do hry střídající Danny Welbeck. Další gól ale už v utkání nepadl.

Velkou radost měl jistě Troy Deene, který se vyhnul rodinným nepříjemnostem.

„Můj syn je fanoušek Arsenalu. Když bude oslavovat jejich gól, nedostane kapesné!“

Arsenal, vítěz soutěže z posledních dvou let, už s největší pravděpodobností zakončí sezonu bez trofeje. Arsène Wenger tak bude muset čelit další kritice. Fanoušci Gunners jsou totiž po dnešním výkonu hráčů opravdu naštvaní.

Jiní fanoušci se pokoušeli hledat něco pozitivního. Nebo to snad byla ironie?

„Hej! Aspoň, že Arsenal je pořád v Lize mistrů! Každý přece ví, že v Barceloně nejsou takoví bijci jako ve Watfordu.“