Kane nádherně nasměroval Kohouty k výhře, bod pro Arsenal nakonec zachránil Sánchez

[blog_program_info id=“6496487″]

Utkání plné nečekaných zvratů a výstavních branek – tak lze popsat londýnské derby mezi Tottenhamem a Arsenalem. Rivalové se nakonec rozešli remízou 2:2, která vyhovuje prvnímu Leicesteru – ten si může večer vytvořit už 5bodový náskok!

Utkání začínalo pozvolna, v 39. minutě ale diváky ze sedaček zvedla famózní akce Kanonýrů zakončená patičkou Aarona Ramseyho – 0:1!

Vše se pro svěřence Arsèna Wengera rýsovalo skvěle, atakování druhé příčky a návrat do boje o titul byl čím dál blíž… jenže pak přišel zkrat Francise Coquelina, který byl v 55. minutě po druhé žluté vyloučen.

A o pár minut později udeřili Spurs. A stačily jim k tomu pouhé 2 minuty!

Nejprve se trefil po rohovém kopu Toby Alderweireld.

Pak nádhernou střelou obrátil stav utkání supertalent Harry Kane!

A fanoušci Gunners byli na omdlení.

Jenže Kanonýři se nevzdali, čtvrt hodiny před koncem se od obrany domácích odpoutal Alexis Sánchez a pohotovou střelou k tyči srovnal na 2:2!