Famózní Mahrez táhne Lišky k titulu! Dožene ještě někdo náskok Leicesteru?

[blog_program_info id=“6516206″]

mahrez

Už v prvním poločase mohlo udeřit „smrtící“ duo MahrezVardy. Po šikovné přihrávce se v 23. minutě dostal do zakončení Jamie Vardy, jeho střela ale těsně minula branku.

V druhém poločase to už ale vyšlo – k odraženému míči se dostal Mahrez a vymetl levou šibenici – a v ochozech vypuklo peklo!

Lišky si těsnou výhru pohlídaly a jejich sen o premiérovém titulu v Premier League tak žije dál. A může za to z velké části Riyad Mahrez, pro některé hráč sezony!

Sobotní výsledky:

Tottenham – Arsenal 2:2 (60. Alderweireld, 62. Kane – 39. Ramsey, 76. Sánchez), Everton – West Ham 2:3 (13. Lukaku, 56. Lennon – 78. Antonio, 81. Sakho, 90. Payet), Chelsea – Stoke 1:1 (39. Traoré – 85. Diouf), Manchester City – Aston Villa 4:0 (48. Touré, 50. a 60. Agüero, 66. Sterling), Newcastle – Bournemouth 1:3 (80. Pérez – 28. Taylor vl., 70. King, 90. Daniels), Southampton – Sunderland 1:1 (90+3. van Dijk – 85. Defoe), Swansea – Norwich 1:0 (61. Sigurdsson), Watford – Leicester 0:1 (56. Mahrez)

1. Leicester 29 17 9 3 52:31 60
2. Tottenham 29 15 10 4 51:24 55
3. Arsenal 29 15 7 7 46:30 52
4. Manchester City 28 15 5 8 52:31 50
5. West Ham United 29 13 10 6 45:33 49
6. Manchester United 28 13 8 7 37:26 47
7. Stoke 29 12 7 10 31:34 43
8. Southampton 29 11 8 10 36:29 41