Tak tohle se rozhodčímu Ondřeji Lerchovi vážně nepovedlo!

Za řeči udělil v zápase mezi Sigmou a Plzní domácímu Martinu Hálovi v 67. minutě žlutou kartu – jenže si neuvědomil, že mu jednu takovou už udělil v prvním poločase!

Snad přišla sudímu červená moc přísná, když pár vteřin předtím poslal po dvou napomínáních ze hřiště stopera Uroše Radakoviče. Hála tak dohrál duel – s dvěma žlutými kartami na kontě.

Jaký trest Lercha postihne? Nebo mu vyjde výmluva, že žlutou ukázal kapitánovi Hanáků Michalu Vepřekovi? Pro toho je to navíc 4. žlutá v soutěži, takže by měl přijít o příští klíčový záchranářský zápas v Jihlavě. Proti tomu se jistě Olomouc bude bránit!

Sigma prohrála s Plzní 0:1 a dál trčí na sestupovém místě. Viktoria tabulku vede.