Premier League: Góly last minute! Jak Chelsea obracela skóre a kdo spasil Leicester?

To bylo drama! V sobotním zápase 27. kola Premier League se Lišky z Leicesteru proti outsiderovi z Norwiche dlouho trápily – udeřily až v 89. minutě a vedou tak ligu už o 5 bodů. Výhru veze také Chelsea ze Southamptonu po výhře 2:1.

Leicester – Norwich 1:0

Třináct střel, držení míče 59 %, přesto si Leicester vypracoval první gólovou příležitost až minutu před koncem. Lišky spasil střídající Argentinec Leonardo Ulloa, asistenci si připsal Jamie Vardy.

Leicester se tak po této výhře udrží v čele minimálně s náskokem 2 bodů.

Southampton – Chelsea 1:2

Také Blues udeřili až v 89. minutě, tři body jim přinesl až Branislav Ivanovič – a jak jinak než hlavou.

Nejprve ale Southampton zaskočil čtvrt hodiny před koncem svým stříleným centrem Césc Fabregas.

A pak přišel „král vzdušného prostoru“ Branislav Ivanovič

Zápas ale zaujal nejen góly, ale také „tanečním soubojem“ Césara Azpilicuety s trenérem domácích Ronaldem Koemanem.