Top 5 gólů čtvrtečních odvet Evropské ligy, vyberte ten nejhezčí!

1. Karim Bellarabi (Bayer Leverkusen)

Němec s marockými kořeny byl klíčovým mužem duelu se Sportingem. Domácí zvítězili 3:1, když Bellarabi nejprve zařídil vedení 1:0 a poté i 2:1. Zejména jeho druhý zásah z 65. minuty stojí za to.

2. Hakan Calhanoglu (Bayer Leverkusen)

Turecký reprezentant zatloukl v témže utkání definitivní hřebíček do portugalské rakve v 87. minutě, když dělovkou nedal Ruii Patríciovi v brance hostů žádnou šanci a pečetil postup Leverkusenu.

[blog_program_info id=“6399875″]

3. Marek Hamšík (Neapol)

Pohotová střela slovenského reprezentanta Italům v souboji s Villarrealem sice stačila na vedení 1:0, na postup do osmifinále však ne.

4. Tomás Pina (Villarreal)

Na Hamšíkovu jedovku z první půle odpověděl tento španělský záložník padáčkem a zařídil hostům těsný postup.

5. Rodrigo (Valencia)

Po debaklu 6:0 v prvním zápase byl odvetný souboj Rapidu Vídeň a Valencie už jen formalitou. K další nakládačce (tentokráte čtyřgólové) přispěl lobem i tento španělský mladík.