Ring Ondřeje NOVOTNÉHO: MMA letem světem. O víkendu se je na co těšit!

Organizátoři večera BELLATOR 150 mají smůlu. Chystaný a s napětím očekávaný duel v bantamové váze Galvao vs. Dantas 2 se neuskuteční kvůli nemoci.

Nicméně nový hlavní zápas také není vůbec marný. Rozdají si to těžké váhy Kongo a Queiroz.

Kongo Queiroz

Cheick Kongo (23-10) je 40letý francouzský veterán, který začínal na přelomu tisíciletí v Holandsku a dodnes patří k nejlepším Evropanům. Má za sebou skvělou kariéru v UFC, kdy nastupoval proti těm nejlepším, a nyní naposledy v Bellatoru porazil současného šampióna supertíhy M1 Volkova.

Vinicius Queiroz (8-3) má 32 let a daleko méně zkušeností i těžkých zápasů. Třeba s Volkovem prohrál, ale nejhorší pro něj je, že jeho kariéru limitují zranění a poslední dva zápasy dělí dva roky. Takže Brazilec je velký outsider zápasu.

Pro české fanoušky může být zajímavé, že hlavní ženský zápas na turnaji má Lena Ovčinniková, která byla hvězdou kickboxu, ale v Praze jednou prohrála s Evou Líškovou o světový titul. Nyní má v MMA bilanci 10-3 a toto bude její první duel pro Bellator.

GLORY – sice nepatří do ranku MMA, ale je to pořád nejslibnější kickboxerská organizace a nyní snad i znovu s těmi nejlepšími bojovníky. Jednak se urovnaly spory mezi vedením a Gokhanem Sakim a navíc po odchodu od Spike TV je nyní Glory již dnes v noci dostupné pro fanoušky na UFC.tv.

Startovka nabízí turnaj ve střední váze a také již třetí vzájemné utkání Levin vs Markus. Levin je dle mého favorit, a to velký. Pakliže si jej najdete u nějaké sázkovky, tak jeho kurz je velmi, velmi lákavý!

RING glory-27-chicago-2

FIGHT NIGHTS – se dnes také rozjedou naplno a v asi momentálně nejprogresivnější ruské organizaci se opět představí Tomáš Deák. Poté, co porazil jeho žáky, tak se potká s trenérem svých svěřenců. Yusup Saadulaev (14-4) má na svém kontě 9 submisí. Bude zajímavé sledovat, jak se s ním Tomáš dokáže na zemi poměřit. Ve váze do 61 kg to bude až 10. boj v pořadí, a tedy jeden z hlavních zápasů.

RING deak

Souboj z UFC SILVA vs. BISPING má za sebou již váhu a Bisping se snaží již tak nabytou arénu ještě přeplnit diváky u televize.

Silva se vrací po velmi sporném dopingu a jednoleté pauze. Je mu sice již 40, ale s někým jako je on Bisping nikdy nevyhrál. A možná kromě Rockholda a Belforta ani nebojoval.

Silva je démon a jakýkoliv jeho zápas je absolutní svátek. Nezbývá než se těšit!

RING silva vs bisping

Hlavní karta startuje ve 22 hodin a je jen škoda, že na ní nebude mimo 4 zápasů i WilkinsonAmirkhanim.

Nicméně přenos na Nova Sport 2 si nenechte v sobotu rozhodně ujít!

[blog_program_info id=“6476346″]

[blog_program_info id=“6409305″]

Již příští týden se pak můžete těšit na přímý přenos Cage Fight 7 na O2 Sport. V Brně už je vyprodaná aréna a organizátoři jsou připraveni přivítat borce na jednom z největších turnajů MMA u nás.

[blog_program_info id=“6486914″]

RING cage fight

Ondřej Novotný Autor článku
Ondřej Novotný
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru