HATTRICK Bakoše rozhodl podještědské derby. Baník odehrál nejlepší zápas sezony!

Slovan Liberec – Jablonec 3:2

Marek Bakoš se stal hrdinou podještědského derby. Nejprve pro domácí vytvořil náskok 2:0, a když Jablonec ve druhém poločase po gólech Stanislava Tecla a Marka Kysely vyrovnal, srazil hostující tým na kolena 4 minuty před koncem svou třetí brankou zápasu.

Ambiciózní Jablonec tak ztrácí na pohárovou Evropu už 9 bodů, Slovan je čtvrtý s náskokem 2 bodů.

[blog_program_info id=“6336993″]

Baník Ostrava – Zlín 3:0

Sázka na odchovance se novému kouči Vlastimilu Petrželovi vyplatila hned v druhém jarním zápase. Mladý kádr (na hrotu nastoupil teprve sedmnáctiletý Ondřej Šašinka!) rozstřílel favorizovaný Zlín 3:0!

Baník tak ztrácí na nesestupovou 14. pozici „jen“ 10 bodů, Zlín nevyhrál už třikrát v řadě.

Za týden se Baník představí na Slavii.

Sobotní výsledky Synot ligy:

Bohemians 1905 – Dukla Praha 1:0 (68. Krch), Příbram – Slovácko 0:1 (90+1. Došek), Brno – Sigma Olomouc 2:0 (44. Řezníček, 51. Hyčka), Baník Ostrava – Zlín 3:0 (9. Holzer, 30. Mondek, 60. Lásik), Liberec – Jablonec 3:2 (24., 38. a 86. Bakoš – 64. Tecl z pen., 68. Kysela)

1. Plzeň 18 14 2 2 37:14 44
2. Sparta 17 12 2 3 37:11 38
3. Mladá Boleslav 17 9 5 3 42:24 32
4. Liberec 18 9 5 4 30:23 32
5. Slavia 18 8 6 4 25:15 30
6. Brno 18 7 4 7 19:24 25
7. Zlín 18 7 3 8 23:30 24
8. Jablonec 18 5 8 5 30:24 23