Vítězná premiéra Václava Kadlece! Midtjylland otočil duel se zdecimovanými Rudými ďábly!

[blog_program_info id=“6320749″]

Louis van Gaal se v pohárovém duelu s Midtjyllandem musel obejít bez řady opor. Při rozcvičce navíc špatně došlápl gólman David de Gea a přidal se na listinu zraněných, kde figuruje i hvězdný forvard Wayne Rooney.

Kdyby nizozemský stratég mohl, postavil by z aktuální marodky velmi slušnou jedenáctku.

Kadlec nedal tutovku

V brance hostů tak na poslední chvíli zaskakoval Sergio Romero a už v první půli se musel řádně ohánět. V 36. minutě vychytal i sólo českého reprezentanta Václava Kadlece.

Dle pravidla nedáš-dostaneš se hned z protiútoku radovali hosté. Jesse Lingard z pravé strany poslal centr do pokutového území a Memphis Depay se nemýlil.

Domácí ale dlouho nesmutnili. Minutu před koncem půle vyrovnal na 1:1 po krásné individuální akci Pione Sisto.

Obrat dokonal v 77. minutě střelou zpoza pokutového území Paul Onuachu.

Václav Kadlec tak na svou premiéru bude i přes neproměněnou tutovku rozhodně vzpomínat v dobrém.

vaclav kadlec

Vítězství na trávníku slavil i další český zástupce, ex-jablonecký obránce Filip Novák.

A Manchester United? Ten vyhrál jen 9 z posledních 27 zápasů. Změna trenéra je prostě nevyhnutelná…