Liga mistrů: V Římě parádně zahnal nudu Ronaldo, Gent mocným finišem na remízu nedosáhl

Nudu v Římě ukončil CR7

Obranný blok Luciana Spallettiho držel Bílý balet na uzdě až do 57. minuty. To se na hranici ofsajdu rozběhl Cristiano Ronaldo a po jeho klasické zasekávačce do středu nedal Wojciechu Szczesnému nejmenší šanci.

Domácí kouč ihned zareagoval a na hřiště poslal Edina Džeka. Vytáhlý reprezentant Bosny přinesl nebezpečí pro branku Keylora Navase, góly však ne.

Chvíli před koncem se naopak opět radovali hosté, když se v 86. minutě střelou na vzdálenější tyč prosadil střídající Jesé Rodríguez.

Real Madrid tak pod Zinédinem Zidanem neprohrál ani v 7. utkání v řadě a výrazně nakročil k postupu.

[blog_program_info id=“6312505″]

Mocný finiš Gentu nestačil

Fotbalisté Gentu si v duelu s Wolfsburgem do 60. minuty nevytvořili prakticky ani jednu pořádnou šanci a s jejich nadějemi na postup to už vypadalo velmi bledě. Nejprve se dvakrát prosadil hvězdný mladík Julian Draxler a na hrozivých 0:3 zvyšoval z hranice malého vápna Max Kruse.

Tři inkasované branky však domácí konečně probraly a po dvojitém střídání se začali hnát za vyrovnáním. Střelu Svena Kumse z 63. minutě brankář Koen Casteels ještě zázračně kryl, na jeho další pokus z minuty 80. už ale nedosáhl.

Ještě v 89. minutě hlavou snížil na rozdíl jedné branky Kalifa Coulibaly, víc už ale domácí nestihli a s Vlky doma prohráli 2:3.