Čechova klička, kočičí zákroky Schmeichela i Homer Simpson. Reakce na bitvu Arsenal – Leicester!

Arsenal na poslední chvíli vstřelil gól na 2:1 a vrátil se do boje o mistrovský titul. Na Leicester teď ztrácí 2 body.

Po prvním poločase to ještě vypadalo, že někteří fanoušci budou muset zrušit svátek zamilovaných…

,,Jestli Arsenal prohraje, rušíme Valentýn. Všichni se podle toho řiďme.“

,,Vše, co chci k Valentýnu, jsou 3 body od Arsenalu.“

Takhle někteří posměváčci shrnuli hru Oliviera Girouda v 14 vteřinách.

Gól! Ale z ofsajdu. Giroude, proč? Proč?? Proč???

Ať už to s penaltou na Jamie Vardyho bylo jakkoli, byl z toho gól. A souhlasil s tím i hvězdný expert.

,,Když i Henry, fanoušek Arsenalu, řekne, že je to zákrok na penaltu, tak to prostě penalta je. Tak pšššt, fanoušci Arsenalu!“

Viděli jsme i červenou kartu pro Homera… pardon, Dannyho Simpsona.

Petr Čech v prvním poločase zlikvidoval hlavičku Vardyho, ve druhé půlce ho ukázkově vykoupal drzou kličkou.

Nejenom Čech, ale i Kasper Schmeichel předváděl šílené zákroky v bráně.

Bloger O2 Sport Jindřich Šídlo si za stavu 1:1 u obrazovky při sledování svého milovaného Arsenalu už už zoufal!

Ale nakonec se dočkal. Kdo udělal jemu i dalším fanouškům Gunners největší radost?

Po 10 měsících se na hřiště vrátil Danny Welbeck. A podařilo se mu dát klíčovou branku, která znovu oživila šance Arsenalu na titul.