Desetkrát v řadě! Chelsea předvedla exhibici a pod Hiddinkem zůstává neporazitelná

Blues se pod Guusem Hiddinkem daří, neprohráli už desetkrát v řadě a v „generálce na Ligu mistrů“ rozstříleli Newcastle 5:1! V tabulce už tak dotírají na jedenáctý Liverpool.

[blog_program_info id=“6274291″]

Kanonádu ve 4. minutě odstartoval střelec posledních týdnů Diego Costa, který kvůli zlomenému nosu nastoupil s maskou.

V 17. minutě už bylo po zápase. Nejprve se prosadil Pedro, krátce po něm Willian – 3:0.

Domácí ale ještě neměli dost a v 59. minutě svým druhým gólem v zápase přidal nášup Pedro.

Debakl stvrdil 7 minut před koncem svým prvním zásahem v Premier League střídající Bertrand Traoré. Zároveň se tak stal prvním fotbalistou z Burkiny Faso, který skóroval v první anglické lize.

Newcastle se už zmohl jen na čestnou branku, tu zaznamenal v poslední minutě Andros Townsend.

Chelsea – Newcastle 5:1 (4. Costa, 9. a 59. Pedro, 17. Willian, 83. Traore – 90. Townsend).