Vítězství ,,o půl nože“. Martina Sáblíková slaví titul! Jedenáctka Čechům svědčila

Fenomenální rychlobruslařka Martina Sáblíková v ruské Kolomně slaví svůj jedenáctý světový titul na jednotlivých tratích. Tentokrát to ale bylo pořádné drama!

Největší soupeřka Ireen Wüstová zajela skvělý čas a česká závodnice vyhrála rozdílem 8 setin sekundy! Vítězný čas? 4:03,05.

Je to hodně malý náskok, ale důležitá je výhra. Nevím, kolik může být 8 setin, půl nože?

Dnes Sáblíkovou čeká od 17.10 závod na 5000 metrů, její soupeřky budou odpočatější. Sama ale dodává, že je ve velmi dobré psychické pohodě a bude bojovat.

[blog_program_info id=“6251444″]

Chtěla bych i další medaile, ale zlato už domů vezeme, to byl hlavní cíl, pro který jsme sem jeli.

[blog_program_info id=“6260399″]

Pro Martinu Sáblíkovou to byl 11. světový titul. A po jedenácté včera vyhrála i česká biatlonová královna Gabriela Soukalová. Když k tomu připočteme ještě vítězství české hokejové reprezentace nad Ruskem, musíme uznat, že včera (11. února) se českým sportovcům mimořádně zadařilo!