Jágr pomohl rozstřílet Buffalo a dotahuje Hulla. Plekanec se blýskl dvěma zásahy

[blog_program_info id=“6246408″]

Florida už po první třetině držela třígólové vedení. V druhé třetině pak skóroval i český hokejista Jaromír Jágr. Zavezl puk do útočného pásma, vyměnil si ho s Jonathanem Huberdeauem a střelou z první zvyšoval na 6:2.

Útočník s číslem 68 tak skóroval po 739. a v historické tabulce kanonýrů ztrácí na třetího Bretta Hulla už jenom dva zásahy!

Plekanec dal dva góly

Tomáš Plekanec zařídil Montrealu výhru nad Tampou Bay. Asistoval u úvodní branky zápasu, když v přečíslení dva na jednoho přihrál skórujícímu Brendanu Gallagherovi. Ve druhé třetině pak prostřelil brankáře Bena Bishopa a Montreal vedl 2:1.

Kladenský odchovanec se znovu prosadil na začátku třetí třetiny. Z druhé vlny podpořil útok, využil své rychlosti a zvyšoval na 4:1.

Podívejte se, s jakou trpělivostí trefil Plekanec svou druhou branku zápasu.

Výsledky:

Boston – Los Angeles 2:9 (1:2, 0:4, 1:3)
Branky: 6. Marchand, 45. Randell – 19. Carter, 20. Gáborík, 23. Andreoff, 33. Doughty, 33. King, 39. Lewis, 44. Lucic, 54. L. Schenn, 57. Brown

Buffalo – Florida 4:7 (0:3, 2:3, 2:1)
Branky: 22. a 26. Reinhart, 51. E. Kane, 58. Weber – 8. a 59. Smith, 11. Campbell, 20. Jokinen, 21. Petrovic, 28. Pirri, 38. Jágr

Philadelphia – Anaheim 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Branky: 54. Simmonds – 11. a 16. Rakell, 33. Stewart, 60. Cogliano

Columbus – NY Islanders 2:3 po nájezdech (2:1, 0:0, 0:1 – 0:0)
Branky: 8. Atkinson, 12. Dubinsky – 1. Strome, 44. Lee, rozhodující nájezd Clutterbuck

Montreal – Tampa Bay 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Branky: 27. a 47. Plekanec, 6. Gallagher (Plekanec), 40. Smith-Pelly – 21. Filppula, 50. Hedman

New Jersey – Edmonton 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
Branky: 11. Henrique, 48. Boucher – 12. Eberle

St. Louis – Winnipeg 1:2 po nájezdech (0:0, 1:1, 0:0 – 0:0)
Branky: 23. Parayko – 21. Little, rozhodující nájezd Scheifele

Nashville – Washington 3:5 (0:1, 1:1, 2:3)
Branky: 35. a 52. Forsberg, 50. Josi – 13. Chimera, 25. Wilson, 45. Williams, 49. Kuzněcov, 59. Ovečkin

Minnesota – Dallas 3:4 v prodloužení (2:1, 0:2, 1:0 – 0:1)
Branky: 5. Haula, 13. Fontaine, 42. Koivu – 10. Goligoski, 25. Demers, 31. Eaves, 63. Klingberg

Chicago – San Jose 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Branky: 30. Marleau, 59. Thornton

Colorado – Vancouver 1:3 (0:0, 1:2, 0:1)
Branky: 23. Beauchemin – 30. Bartkowski, 37. Bärtschi, 45. Horvat
Calgary – Toronto 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
Branky: 11. Granlund (Frolík), 19. Backlund, 25. Ferland, 35. Hamilton – 12. Holland, 38. Leivo, 49. Gardiner