Spletly si sport? Takhle se perou temperamentní francouzské fotbalistky!

Druhá fotbalová liga ve Francii a víkendový zápas ženského týmu Rouen FC 1899 a Bordeaux Girondins. Pro domácí tým se vyvíjelo utkání poměrně dobře, díky hattricku Sandry Maurice vedly 3:1.

V 65. minutě ale Emanuelle Saboulard snížila na rozdíl jediného gólu. Napětí se rázem dalo krájet a drama na sebe nenechalo dlouho čekat. O dvě minuty později vypukla ženská bitka!

Maude Perchey v dresu Rouenu a Eva Sumo za Bordeaux předvedly něco, za co by se nemusela stydět ani královna zápasů MMA Ronda Rousey.

Spoluhráčky byly zaneprázdněné hrou a rozhodčí a diváci nejspíš natolik konsternováni neobvyklým zápasem něžného pohlaví. Tyhle divošky od sebe odtrhli až členové realizačního týmu.

V 69. minutě tak dostaly obě zápasnice červenou kartu a horké hlavy odešly zchladit do sprchy.

Zajímá vás, jak zápas dopadl? Hráčky Bordeaux dokázaly vyrovnat a utkání skončilo remízou 3:3. Vítěze tak nemělo ani fotbalové, ani boxerské utkání.