Klokani zažili povedenou přípravu a získali nového sponzora. Povede se jim záchrana?

Nový sponzor

K finanční stabilitě by měl klubu z Vršovic dopomoci nový sponzor (firma Eltodo), který byl představen na pondělní tiskové konferenci.

Posily a odchody

Trenér Roman Pivarník v pauze výrazně omladil sestavu. Kariéru ukončil levý bek Radek Šírl a smlouva nebyla prodloužena ani dalšímu obránci – zraněnému Martinu Csehovi. Z pravého kraje defenzivní řady vypadl i Lukáš Pauschek, který ve Vršovicích pouze hostoval z pražské Sparty.

bohem

Zacelit obranné díry by měl Peter Čögley z mistrovského Trenčína a Michal Švec ze Slavie. Výrazným okysličením prošla také záloha, kam přišlo trio Václav Prošek (hostování ze Slavie), finský záložník slovenského původu Tomáš Hradecký a chorvatský reprezentant do 21 let Karlo Lučić.

Povedená příprava

V přípravě se klokanům dařilo a stihli se i bavit. Kdo vyhrál hlavičkovanou?

Týmová soutěž na soustředěníTýmovou soutěž prohrál „LES“ 🙂 Hlavičkovaná, nožičkovaná a na závěr košíková. A o co se hrálo? Na to se musíte podívat! 🙂 #Antalya2016 (TM)

Zveřejnil(a) Bohemians Praha 1905 dne 7. únor 2016

Během soustředění na turecké riviéře odehráli čtyři utkání, ve kterých dvakrát zvítězili, jednou remizovali a jednou prohráli.

Důležitý bude start

Hned v sobotu čeká Bohemians jeden z nejdůležitějších duelů sezony. V Olomouci si to napřímo rozdají s domácí Sigmou, dalším přímým adeptem na sestup.

„Před dvěma lety jsme se zachránili v posledním kole, což sice bylo hezký, ale byly to nervy. Je lepší mít klid dřív,“ má jasno záložník David Bartek.

Přečtěte si taky: Sparta generálku na ligu zvládla díky Šuralovi. Jak si povede na úvod jara ve Zlíně?

Foto: Facebook Bohemians Praha 1906
(rw)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru