Ring Ondřeje NOVOTNÉHO: Hendricks je proti Thompsonovi favorit. Co naštvalo McGregora?

[blog_program_info id=“6207375″]

Hlavní karta má nyní 6 zápasů a uvidíme skutečný váhový mix, neb se představí borci ze 4 různých váhových kategorií. Hlavní zápas obstará Hendricks, který se touží po problémech s váhou, kdy nenastoupil proti T. Woodlymu, vrátit zpátky na vlnu, která by jej měla dovézt k další titulové šanci.

Proti Thompsonovi je favorit, ale „karaťák“ má bilanci 11-1 a i on má co ukázat, a to hlavně v postoji. Zkrátka, byť chybí hlavní hvězdy, bude turnaj jistě zajímavý a vyplatí se jej sledovat.

[blog_program_info id=“6207375″]

Kritika ze strany McGregora

UFC 196 se přesunulo na 5. března. Hlavním zápasem je duel Rafael dos Anjos vs. Conor McGregor.

Ir na tiskovce tvrdě kritizoval UFC a jeho PR oddělení, doslova řekl, že toho, kdo udělal plakát, na kterém není s pásem, toho si podá.

Strhla se velká mela a rozumní lidé museli uznat, že měl pravdu. Navíc historie již zná precedens, když BJ Penn zkoušel ukořistit také pásy druhé váhy v zápase s GSP a tehdy UFC promovalo oba borce s pásem, byť Penn stejně jako Conor svůj pás z nižší váhy ztratit nemohl.

Přečtěte si taky: Conor McGregor chce druhý pás. Za co hodlá utratit prize money?

 

Sage Northcutt poskytl ani ne 48 hodin po své prohře rozhovor, ve kterém jsme se dozvěděli, že byl při svém zápase nemocen tak, že téměř nemohl dýchat a že ani několik druhů antibiotik nezabralo.

Northcutt

Navíc přesun o váhu výš mu vůbec neseděl. V tomto případě se velmi kál i Dana White, který řekl, že jej neměl do zápasu pustit, neb o nemoci věděl. Sage zůstal i přes mnoho hejtů pozitivní a jak by také ne. Reakce od ostatních zápasníků řekněme „střední“ úrovně byly skutečně až nenávistné, ale na druhou stranu spousta skutečných šampiónů jej podpořila, v čele s R. D. Anjosem, B. Hendersonem, Cerronem a dalšími.

Cowboy Cerrone má v hlavním zápase turnaje, který se odehraje 21. 2., nového soupeře. T. Means byl pozitivně testován, a byť se okamžitě bránil, tak byl ze zápasu stažen a jeho náhradník byl znám během pár hodin. Je jím Ch. Oliveira, který má jednak stejnou přezdívku „Cowboy“ a také bilanci 3-0 z posledních zápasů v UFC.

Bellator má za sebou úspěšný týden. Nejprve vylovil z vod volných agentů bývalého šampióna Bensna Hendersna, který má jít rovnou do zápasu o titul, ale neví se zatím, v jaké váze (70,77 kg), a následně podepsal veterána Sergeie Kharitonova, který má velkou minulost v Asii, a především Japonsku, kam Bellator poměrně výrazně směřuje.

Přečtěte si taky: Ring Ondřeje NOVOTNÉHO: Benson Henderson odstartoval novou éru MMA

Foto: fssta.com
Ondřej Novotný Autor článku
Ondřej Novotný
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru