Gólová paráda z dílny Paláta. Jak český útočník Tampy přelstil v oslabení Tučňáky?

[blog_program_info id=“6208306″]

Dvě branky vstřelil Ondřej Palát v dresu Tampy Bay do sítě Pittsburghu. A nejkrásnější česká akce z dnešní noci? Jeho gól v oslabení!

Takhle si pohrál s brankářem Tučňáků – donutil ho roztáhnout nohy a puk prošel mezi betony.

Ve třetí třetině přidal Palát ještě jednu krásnou branku. Pittsburgh bez zraněného Jevgenije Malkina utržil prohru 3:6. Nepomohla ani branka Sidney Crosbyho, ani skvělé zákroky gólmana.

Dvougólový Nestrašil

Andrej Nestrašil z Caroliny rovněž zářil.

Jen během první třetiny jeho tým nastřílel Winnipegu 4 branky! Jets se ale podařilo do zápasu vrátit a dotáhli se na rozdíl jediného gólu. O nervy rozhodně nouze nebyla.

Výhru tak pro jistotu Nestrašil pojistil minutu před koncem svým druhým gólem v utkání.

Výsledky NHL

Tampa Bay – Pittsburgh 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)

Branky: 12. a 58. Stralman, 27. a 56. Palát, 19. Killorn, 30. Johnson – 5. Hörnqvist, 29. Crosby, 41. Cullen

Winnipeg – Carolina 3:5 (0:4, 1:0, 2:1)

Branky: 39. Burmistrov, 50. Ladd, 54. Wheeler – 4. a 59. Nestrašil, 2. Di Giuseppe, 5. J. Staal, 11. Faulk

Calgary – Columbus 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)

Branky: 8. Hudler – 30. a 42. Karlsson

Anaheim – Arizona 5:2 (0:1, 2:1, 3:0)

Branky: 24. Lindholm, 26. Santorelli, 43. Perry, 44. Cogliano, 57. Maroon – 2. Rieder, 35. Doan