Vardyho supergól zase přiblížil Leicester k titulu. Opravdu může outsider vyhrát Premier League?

Když Jamie Vardy trefil první branku v zápase Leicesteru proti Liverpoolu, pochválil ho i legendární kanonýr Gary Lineker.

„Vardy vstřelil gól desetiletí!“

V šedesáté minutě utkání poslal Ryiad Mahrez dlouhý pas z vlastní poloviny na nabíhajícího kanonýra. Vardy neváhal a parádně trefil míč volejem přímo do branky. Brankář Simon Mignolet, lehce vystoupený z branky, na míč už nedosáhl.

Někteří se dokonce dožadovali, aby Jamie Vardy dostal Zlatý míč, hned!

V 71. minutě utkání pak střelec Vardy přidal ještě druhou branku, a připsal si tak osmnáctý gól sezony.

Díky němu tak Leicester porazil Liverpool 2:0 a vede ligu o 3 body před Manchesterem City. Co myslíte, mají Lišky na to, aby senzační tažení dotáhli až k titulu?