Diego Costa se zase málem porval. Chelsea ale k výhře nepomohl

Zatímco v prosinci zachránil bod pro Chelsea za remízu 2:2 Diego Costa, v domácí odvetě si už fotbalisté Watfordu sedmadvacetiletého Brazilce pohlídali.

[blog_program_info id=“6179765″]

Utkání, ve kterém dominovaly především obrany obou týmů, mnoho fotbalové krásy nepobralo. Domácí šance z úvodu zápasu pochytal vždy dobře postavený Thibaut Courtois. Jediné vzrušení přišlo ke konci první půle, kdy se Diego Costa dostal do křížku s Juanem Paredesem.

Obě žlutou kartou oceněné hlavy však o přestávce vychladly.

První přímou střelu na domácí bránu vyslal až v 60. minutě Nemanja Matič. V závěru si Chelsea přece jen vypracovala dvě šance. Jak na střelu Branislava Ivanoviče, tak na hlavičku Dieaga Costy gólman domácích Heurelho Gomes skvěle zareagoval, a tak i druhý vzájemný duel skončil dělbou bodů.