X Games: Eva Samková s trenéry si šetří esa v rukávu na finále. Uvidíte ho dnes večer na O2 Sport!

Páteční kvalifikační jízdu podle svých vlastních slov nezajela ideálně, přesto ji však ovládla s náskokem 58 setin sekundy na rivalku Lindsey Jacobellisovou.

Jízda byla taková střední, ale vyhrála jsem kvaldu, takže super… začínám se do toho dostávat, už je to lepší než první den, to bylo strašný. Cítím se trochu líp a určitě se líp hýbu. Těším se.

Eva Samková

Trenéři olympijské vítězky Marek Jelínek a Jakub Flejšar se nyní snaží svou svěřenkyni co nejlépe připravit na semifinále a finále. Připravený je i kanadský servisman Jean-Pierre Trottier.

Všichni se těšíme. Máme tam s Evou ještě připravené nějaké věci, které ostatní nedělají. Doufáme, že jí to pomůže, aby úspěšně zakončila tuhle misi.

Marek Jelínek

Privátní trénink v Aspenu za náma:D Doladěný detaily a zítra juch juch na fajnl:) #spokotym #happyciz

Zveřejnil(a) Eva Samkova dne 30. leden 2016

Ve finále X Games se Eva Samková ukázala už dvakrát. Před dvěma lety z toho bylo druhé místo, loni bohužel kvůli pádu skončila šestá.

Stane se Eva první Evropankou, která ovládne finále snowboardcrossu? Přímý přenos X Games z Aspenu sledujte od 20.00 na O2 Sport!