DEVĚT gólů v Norwichi aneb Premier League je nejlepší na světě a Klopp musí do optiky

Tenhle zápas byl důkazem, že Premier League je nejzábavnější ligou na světě. Možná tam nejsou ty nejlepší týmy, ale nabízí nejlepší zábavu.

Zprvu se však zlobil i Kloppův kadeřník:

„Pokud znovu inkasujeme, neponesu za svoje činy žádnou odpovědnost.“

Vyvíjelo se to rychle…

Mr. Bean ani nemrkl, a to ještě nebyl konec…

Nasnadě byla paralela se slavným finále Ligy mistrů z roku 2005, kde Liverpool dokonal poločasový obrat ze stavu 0:3…

Co na tom, že Mignolet po prodloužení smlouvy z pěti střel inkasoval čtyřikrát. Na konci totiž po gólu Lallany propukla na lavičce Liverpoolu čistá, nefalšovaná vášeň.

A to dokonce až taková, že Kloppovi vůbec nevadilo, že mu Benteke rozbil brýle.

„Obvykle s sebou nosím dvoje, ale zatím jsem je nenašel – je to opravdu složité hledat brýle bez brýlí…“

Louis van Gaal by se diváků či novinářů možná zeptal…

„Bavíte se?“

A diváci se baví. Možná i proto, že Roberto Firmino za 90 minut vstřelil více branek než jeho svěřenec Memphis Depay za celou sezonu…

Stane se z Firmina nový Ronaldo? Nebo snad Suárez?

Nechme se překvapit… Van Gaal se na to zatím moc netváří…