Král Vydra! Český útočník hattrickem vystřílel Readingu postup v FA Cupu. Další mače dnes

Český reprezentant Matěj Vydra se v úterním zápase anglického poháru opravdu blýsknul. Proti Huddersfieldu zaznamenal čistý hattrick!

Fanoušci teď k českému útočníkovi vzhlížejí s respektem. Vydra proměňuje střely v góly, je to bůh!

Všechny branky si Vydra nechal až na druhý poločas.

První zapsal v 57. minutě, když vyrovnával na 2:2.

O čtyři minuty později po přihrávce Oly Johna skóre otočil. V 90. minutě zkompletoval hattrick. Reading pak přidal v nastavení ještě jeden gól a vyhrál 5:2.

Po faulu na Vydru navíc za stavu 2:0 pro hosty dostal Jonathan Hogg červenou kartu. Povedený zápas!

Opakované zápasy 3. kola FA Cupu pokračují i ve středu. Můžete je sledovat na stanicích NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 zápasy Leicester – Tottenham a Liverpool – Exeter.