NFL: Finalisti ze Seattlu jsou venku, nepomohl jim ani výtečný comeback!

Carolina Panthers – Seattle Seahawks 31:24

Loňští finalisté Seattle Seahawks doplatili na mizerný start – s Carolinou Panthers prohrávali po 2 čtvrtinách už 31:0!

V první půli dominoval hlavně domácí Jonathan Stewart, který položil dva touchdowny. Takhle „dárkem“ rozešťastnil jednu z malých fanynek.

V druhé polovině Seahawks dotahovali…

Jenže comeback přišel pozdě. Ani skvělá druhá polovina, kdy hosté zaznamenali 24 bodů, jim k postupu nestačila.

Panteři postoupili do konferenčního finále po 11 letech. Není tedy divu, že lístky na očekávaný zápas proti Arizoně Cardinals zmizely za necelé 3 minuty!

Celý sestřih naleznete zde:

Denver Broncos – Pittsburgh Steelers 23:16

Vyrovnanější souboj čekal diváky sledující utkání mezi denverskými Broncos a Pittsburghem Steelers, i zde ale nakonec slavili favoriti.

Po třetí čtvrtině ještě vedli Steelers 13:12, závěr zápasu ale patřil Broncos. Skvělý finiš tancem patřičně oslavovali i někteří domácí hráči…