NFL: Zázračný touchdown v poslední vteřině! Green Bay však k postupu nepomohl

New England Patriots – Kansas City Chiefs 27:20

Patriots vstoupili do utkání opravdu skvěle. Velkou zásluhu na tom měli sehraní Tom Brady a Rob Gronkowski. Obr Gronkowski má na kontě 8 touchdownů v play off, což je nejvíc v historii Patriots. Do utkání přitom nastoupil s bolestmi zad a zraněním kolene.

Ani Chiefs se v zápase neztratili. K  vidění byl i field goal ze 34 yardů, který měl na svědomí Cairo Santos.

Od poloviny utkání měli ale Patriots utkání ve své režii. Chiefs navíc nezvládali „práci s časem“.

Podívejte se s námi na ty nejhezčí akce z utkání.:

Arizona Cardinals  – Green Bay Packers 26:20 po prodl.

Touchdown za pět minut dvanáct! Tohle utkání přineslo pořádné drama. Packers v poslední čtvrtině utkání prohrávali 13:20. V poslední možné chvíli ale zabojovali a utkání šlo fantasticky do prodloužení. Tuhle parádu budeme na obrazovkách vídat ještě dlouho!

Nabuzení Packers ale nezvládli dotáhnout obrat do vítězného konce. Hrdinou prodloužení se stal Larry Fitzgerald.

Play off NFL můžete prostřednictvím O2 TV sledovat na stanici Sport 2.dnes večer se utkají o postup do konferenčního finále Carolina Panthers se Seattle Seahawks (19.05) a Denver Broncos s Pittsburgh Steelers (22.40).