Leicester prohrál v Liverpoolu. Přijde o první místo? Diego Costa zachránil Chelsea remízu s Watfordem

Liverpool – Leicester 1:0

Ve šlágru kola se čekalo na gól do 63. minuty, kdy se prosadil Christian Benteke.

Leicester se poprvé v sezoně střelecky neprosadil, pro Lišky je to teprve druhá prohra.

Přijdou o první místo v tabulce?

Chelsea – Watford 2:2

Chelsea v premiéře pod trenérem Guusem Hiddinkem sice vedla po trefě Diega Costy, jenže Watford dokázal skóre otočit.

Přiveďte zpět Josého, vtipkoval Gary Lineker.

Obrozený střelec Diego Costa ale vyrovnal a zajistil svému týmu aspoň bod.

Rozhodnout mohl Oscar, ale při penaltě selhal.

Tottenham – Norwich City 3:0

Kanonýra Tottenhamu Harryho Kanea před zápasem vyhecovali – když dá proti Norwichi 21 gólů, tak vyrovná střelecký rekord Messiho v roce 2015.

Kane na Twitteru reagoval sebevědomě: „Žádný problém.“

Hned prvním poločase pak dal dvě branky – motivace se vyplatila. Harry miluje výzvy!

Výsledky 18. kola Premier League:

Stoke – Manchester United 2:0 (19. Krkić, 26. Arnautović), Aston Villa – West Ham 1:1 (62. J. Ayew z pen. – 45+2. Cresswel), Bournemouth – Crystal Palace 0:0Chelsea – Watford 2:2 (32. a 65. Diego Costa – 42. Deeney z pen., 56. Ighalo), Liverpool – Leicester 1:0 (63. Benteke), Manchester City – Sunderland 4:1 (12. Sterling, 17. Touré, 22. Wilfried, 54. De Bruyne – 59. Borini), Swansea – West Brom 1:0 (9. Ki), Tottenham – Norwich 3:0 (26. z pen. a 42. Kane, 80. Carroll)

Na O2 Sport dnes můžete sledovat ještě souboj mezi Newcastlem a Evertonem a zápas Arsenalu na půdě Southamptonu.