Tři otázky a dost! Proč Louis van Gaal z Manchesteru United na tiskovce vybuchl?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=38092 AND vote > 0 AND vote <= 5

Na takové jednání novináři v Anglii nejsou moc zvyklí. Manažer Manchesteru United Louis van Gaal vydržel na tiskové konferenci jen 5 minut, nebo jinak řečeno 3 otázky.

Proč?

Louis van Gaal

„Přišel jsem jen proto, že jsou tady pravidla Premier League a podle nich s vámi musím mluvit,“ řekl van Gaal.

Na otázku, zda souhlasí s vyjádřením manažera Arsenalu  Arséna Wengera, že spekulace o jeho odvolání jsou ze strany médií vyjádřením nulového respektu, odpověděl zeširoka.

Není tu nikdo, kdo by se mi chtěl omluvit? Z toho, co jsem četl v poslední době, jsem měl pocit, jako bych už byl propuštěný. Jako by tu už byl i můj nástupce (José Mourinho). Jak myslíte, že mi je? Jak je mé ženě, mým dětem, mým vnoučatům, fanouškům Manchesteru United? Myslíte, že po tom chci mluvit s médii?

Louis van Gaal

Za pár chvil toho van Gaal také nechal. Celkem vydržel jen něco málo pod 5 minut.

Před měsícem přitom Manchester United vedl ligu, byť jen krátce. Momentálně se ale propadl na páté místo, ztrácí devět bodů na překvapivého lídra z Leicesteru. Fanoušky ale podráždilo hlavně vypadnutí z Ligy mistrů. Propuštění José Mourinha, který má být případným van Gaalovým nástupcem, z Chelsea pak už jen přililo olej do ohně.

Záznam celé tiskové konference Louise van Gaala

Foto: Reuters
(fik)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru