Sejmuli Jágra! Český útočník odepsal čtyři zuby, přesto pomohl Floridě k výhře přihrávkou

Jaromír Jágr se zranil v první třetině duelu s Ottawou, když v závaru před brankou inkasoval úder od Alexe Chiassona. Led se zbarvil do ruda krví české hokejové legendy. Jágr přišel o 4 zuby.

Jaromír Jágr jagr zuby 3

Do hry se ale vrátil a přihrávkou pomohl k vítězství nad Senators 2:1 v prodloužení.

A nebyl by to Jágr, aby si po zápase zranění navzdory nedělal legraci.

„Drahý Santo, mohl bych k Vánocům dostat nové zuby? S jídlem to teď bude složitější, ale aspoň neztloustnu.“

Vrbata a Hudler po asistenci

Z dalších českých hokejistů si Jiří Hudler z Calgary a Radim Vrbata z Vancouveru připsali po asistenci. Brankář Petr Mrázek nezabránil porážce Detroitu v New Jersey 3:4.

Souhrn dne NHL můžete sledovat na O2 Sport od 19.00!

Výsledky NHL:

Boston – St. Louis 0:2 (0:0, 0:0, 0:2)

Branky: 48. Tarasenko, 53. Fabbri

NY Rangers – Anaheim 3:2 v prodl. (1:1, 0:0, 1:1 – 1:0)

Branky: 18. a 43. Brassard, 63. Zuccarello – 12. Perry, 58. Rakell

Detroit – New Jersey 3:4 (1:3, 1:0, 1:1)

Branky: 19. Larkin, 33. Green, 55. Sheahan – 13. Palmieri, 13. Tootoo, 15. Schlemko, 43. Kalinin. Petr Mrázek odchytal za Detroit 44 minut, z 11 střel inkasoval 1 gól a úspěšnost zásahů měl 90,9 procenta.

Tampa Bay – Vancouver 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Branky: 40. Marchessault – 16. Bärtschi (Vrbata), 52. D. Sedin. Střely na branku: 27:19. Diváci: 19 092.

Minnesota – Montreal 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

Branky: 16. a 16. Doan, 47. Murphy – 16. Van Riemsdyk, 35. Kadri

Florida – Ottawa 2:1 po sam. nájezdech (0:0, 1:0, 0:1 – 0:0)

Branky: 30. Knight (Jágr), rozh. nájezd Pirri – 42. Stone

Los Angeles – San Jose 3:5 (2:1, 1:1, 0:3)

Branky: 2. a 38. Toffoli, 5. Lewis – 39. a 59. Burns, 47. a 48. Pavelski, 13. J. Thornton