Norwich vs. Everton: Lukaku se opět trefil, na výhru nad Kanárky to ale nestačilo

Everton vládl první půli

První půli jednoznačně ovládali fotbalisté Evertonu. Hned v 15. minutě se už v 7. utkání v řadě prosadil Romelu Lukaku, když hlavou uklidil do sítě centr Gerarda Deulofeua.

Od dalších inkasovaných branek poté Norwich zachraňoval skvělý gólman Declan Rudd.

Drtivý start Norwiche

Do druhého poločasu vlétli Kanárci jako pokropení živou vodou, což mělo velmi rychle za následek vyrovnání. Míč do sítě ve 47. minutě doslova dotlačil Wes Hoolahan.

Od 18.25 na O2 Sport uvidíte souboj Bournemouth vs. Manchester United.

Výsledky 16. kola:

Norwich City – Everton 1:1 (47. Hoolahan – 15. R. Lukaku), Crystal Palace – Southampton 1:0 (38. Cabaye), Manchester City – Swansea 2:1 (26. Bony, 90 +1. Iheanacho – 90. Gomis), Sunderland – Watford 0:1 (4. Ighalo), West Ham – Stoke 0:0