To byl zákrok! Pekka Rinne v NHL kouzlil podobně jako Petr Mrázek

Kouzelná hůl

V domácím souboji s Arizonou zbývalo do konce první třetiny za stavu 0:0 osm minut, když se puk odrazil k mladému Kojotovi Maxi Domimu.

Na překvapení letošní sezony doslova zívala prázdná klec Predátorů, protože její strážce Pekka Rinne se po předchozím zákroku nestihl přesunout.

Druhý nejproduktivnější nováček ligy však finského obra nepřekonal. Rinne položil na led hokejku a na brankové čáře zachytil puk doslova na poslední chvíli.

Arizona šla sice později přeci jen do vedení, utkání však nakonec Nashville otočil a zvítězil 5:2.

Loňské čáry Petra Mrázka

Rinne svým skvělým zákrokem připomněl podobné „číslo“ Petra Mrázka, který v loňské sezoně fantasticky lapil šanci útočníka Blesků Briana Boylea.