Premier League: Tottenham znovu neprohrál, na obranu Chelsea ale vyzrát nedokázal

Tottenham – Chelsea 0:0

Domácí Tottenham hrozil na White Hart Lane především v první půli, dvakrát se ale vytáhl Asmir Begovič. Gólman Chelsea měl tak největší zásluhu na poločasovém stavu 0:0.

Jestliže první půle příliš krásy nepobrala, tak ta druhá vyloženě nudila.

tottenham chelsea

Jediné vzrušení přišlo v 68. minutě, když Eden Hazard ohrozil branku domácích. Její strážce Hugo Lloris předvedl stejně jako jeho protějšek skvělý zákrok.

Poté už utkání v poklidu došlo k  bezbrankové a zasloužené remíze.

Taktika Chelsea? Zaparkovaný autobus.

Fotbalovou beznaděj nejlépe dokumentuje přímý kop Cesca Fàbregase.

West Ham – West Bromwich 1:1

Zápas dvou rozdílných poločasů. První půli dle očekávání ovládli domácí Kladiváři, jejichž herní převahu potvrdil z přímého kopu v 17. minutě Mauro Zárate.

Kromě Zárateho hrozil v dresu West Hamu především skvěle hrající Manuel Lanzini. Druhou branku domácích však nepřidal.

Do druhé půle poslal manažer Baggies Tony Pulis do hry Rickieho Lamberta, který hru hostů výrazně oživil. Třiatřicetiletý útočník zařídil vyrovnání hned po 5 minutách na trávníku, když nastřelil ruku bránícího Winstona Reida a ten překonal vlastního brankáře.

Norwich – Arsenal 1:1