Nepříjemná ztráta! Arsenal v Norwichi vedl, nakonec se musel spokojit s jedním bodem

Norwich – Arsenal 1:1

Manažer Arsenalu Wenger nemůže být spokojený. Jeho tým ztratil dva body na půdě outsidera, navíc přišel o duo Laurent Koscielny – Alexis Sánchez, kteří rozšířili už tak početnou marodku hostů.

koscielny

Skóre utkání otevřel ve 30. minutě Mesut Özil.

To však probralo domácí Kanárky a ti se začali postupně osmělovat.

První šanci ve 42. minutě ještě Petr Čech zlikvidoval, o minutu později už ale lovil míč ze své sítě. Z blízka ho nekompromisně prostřelil Lewis Grabban a vyrovnal na 1:1.

V druhé půli se hra spíše vyrovnala, a dokonce to byli právě domácí, kteří měli více šancí. Petr Čech brankář však závěrečný tlak ustál.

petr cech

Arsenal zachránil i tímto skvělým zákrokem.

Nedělní výsledky:

Tottenham – Chelsea 0:0West Ham – West Bromwich 1:1 (17. Zárate – 50. Reid vl.), Norwich – Arsenal 1:1 (43. Grabban – 30. Özil), Liverpool – Swansea 1:0 (62. Milner z pen.)

1. Manchester City 14 9 2 3 30:14 29
2. Leicester 14 8 5 1 29:21 29
3. Manchester Utd 14 8 4 2 20:10 28
4. Arsenal 14 8 3 3 24:12 27
5. Tottenham 14 6 7 1 24:11 25
6. Liverpool 14 6 5 3 18:15 23
7. Crystal Palace 14 7 1 6 19:14 22
8. West Ham 14 6 4 4 25:21 22