NHL: Krejčí rozhodl o výhře Bostonu. Brankář Neuvirth předvedl fantastický zákrok

david krejci boston nhl

Páté vítězství v řadě zaznamenal nejproduktivnější český hráč v NHL. David Krejčí rozhodl v 19. minutě třetí třetiny o vítězství Bostonu nad New Yorkem Rangers 4:3.

Krejčího střelu od modré čáry tečoval do branky Rangers Emerson Etem.

„Prohrávali jsme, ale nepřestávali jsme bojovat. Pořád jsme je tlačili a tlačili,“ komentoval vývoj utkání český útočník David Krejčí.

Brankář Michal Neuvirth vykryl 33 střel a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

Podívejte se, jak úžasně vychytal akci Erica Nystroma.

Neuvirthův táta může být pyšný.

Souhrn NHL sledujte dnes od 15.00 na O2 Sport!

Výsledky NHL:

Boston – NY Rangers 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)

Branky: 15. Bergeron, 30. Connolly, 57. Spooner, 59. Krejčí – 23. Lindberg, 26. Nash, 50. J. Miller

Philadelphia – Nashville 3:2 v prodl. (1:1, 0:0, 1:1 – 1:0)

Branky: 4. Del Zotto, 45. McDonald, 65. Gostisbehere (Voráček) – 2. Forsberg, 60. Fisher

Minnesota – Winnipeg 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)

Branky: 50. Carter – 37. Perreault, 43. Byfuglien, 57. Ehlers

Anaheim – Chicago 2:3 v prodl. (1:0, 1:0, 0:2 – 0:1)

Branky: 2. Cogliano, 28. Stewart – 59. Hossa, 60. Keith, 62. Anisimov

Washington – Tampa Bay 4:2 (1:0, 2:0, 1:2)

Branky: 8. Ovečkin, 39. Chimera, 40. Johansson, 46. Oshie – 51. Boyle, 53. Hedman

Buffalo – Carolina 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Branky: 9. Gorges, 33. Eichel, 40. Gionta, 46. Legwand – 25. Rask

New Jersey – Montreal 2:3 po sam. nájezdech (0:0, 2:1, 0:1 – 0:0)

Branky: 22. Henrique, 30. Stempniak (Eliáš) – 36. a rozhodující sam. nájezd Andrighetto, 52. Galchenyuk

Columbus – Pittsburgh 2:1 v prodl. (0:0, 0:0, 1:1 – 1:0)

Branky: 52. Johansen, 63. Atkinson – 50. Malkin

Detroit – Edmonton 4:3 v prodl. (0:0, 3:2, 0:1 – 1:0)

Branky: 25. Nyquist, 33. Tatar, 40. Larkin, 61. Kronwall – 36. a 49. Pakarinen, 38. Sekera

Florida – NY Islanders 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:0, 0:2 – 0:0)

Branky: 9. Pirri (Jágr), 25. Jokinen, rozhodující sam. nájezd Barkov – 46. Strome (Židlický), 49. Bailey (Židlický)

Dallas – Vancouver 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:1, 0:1 – 0:0)

Branky: 16. Jamie Benn, 32. Spezza, rozhodující sam. nájezd Seguin – 24. D. Sedin, 56. H. Sedin (Vrbata)

Arizona – Calgary 2:1 v prodl. (0:0, 1:1, 0:0 – 1:0)

Branky: 21. Hanzal, 65. Ekman-Larsson – 37. Giordano