NHL: Ani Frolíkovo dvougólové procitnutí Calgary nestačilo. Prohrálo s Anaheimem. Za Ottawu se trefil Michálek

Milan Michálek trefil pátý gól v sezoně. Rodák z Jindřichova Hradce pohotovou ranou z levého kruhu zvýšil na 2:0. Ottawa Senators nakonec vyhrály nad Dallas Stars 7:4.

Frolíkovy góly Plamenům nestačily

Michael Frolík vstřelil v pondělním zápase dvě ze tří branek Calgary. Poprvé se trefil v 6. minutě zápasu a poslal Flames do vedení.

Podruhé se Frolík trefil ve druhé třetině a znovu vrátil Flames vedení, které ještě v první třetině ztratili.

Nakonec však Calgary podlehlo Anaheimu 3:5

V sestavě Calgary opět chyběl Jiří Hudler, který bojuje s chřipkou.

Výsledky NHL:

Anaheim – Calgary 5:3 (2:2, 0:1, 3:0) Branky: 13. a 45. Perry, 17. a 42. Rakell, 60. Kesler – 6. a 36. Frolík, 11. Bennett

Dallas – Ottawa 4:7 (0:2, 1:2, 3:3) Branky: 47. a 57. Jamie Benn, 28. Sharp, 49. Seguin – 38. a 59. Hoffman, 45. a 51. Pageau, 8. Ryan, 19. M. Michálek, 33. Stone