Liga mistrů: Astanu okradl o historickou výhru Mexičan, Vlk Schürrle sestřelil CSKA Moskva

Astana – Benfica 2:2

Po skvělém začátku už se Kazaši možná těšili na historicky první výhru v Lize mistrů. Nakonec Astana uhrála s Benfikou cennou remízu.

K veliké senzaci se schylovalo v Kazachstánu. Astana vedla po půlhodině nad Benfikou Lisabon už 2:0. Sázkařský expert Roman Kovařík sice překvapení předvídal, ale tohle nejspíš ani on nečekal.

Nakonec dvě branky Mexičana Jiméneze portugalský klub zachránily od ostudy a Kazachy okradly o první vítězství v Lize mistrů v historii.

Benfice teď stačí, aby večer v Madridu Galatasaray nezvládl porazit Atlético, a bude mít jistý postup do další fáze.

CSKA Moskva – Wolfsburg 0:2

I druhý zápas mezi Wolfsburgem a CSKA Moskva dopadl lépe pro Němce, ti znovu neobdrželi a branku a z Moskvy vezou vítězství 2:0, s 9 body nyní vévodí tabulce. CSKA zůstává se 4 body poslední.

První branka utkání padla až v 67. minutě, kdy si Schürrleho střelu z úhlu nešťastně srazil do brány gólman domácích Igor Akinfejev.

U druhé branky z 88. minuty byl znovu německý reprezentant, který po prudké přihrávce Sebastiana Junga napálil míč nechytatelně do pravého dolního růžku brány.