Soutěž! Vyhrajte model Camp Nou a Old Traffordu

V Evropě nemají konkurenci

Camp Nou je fotbalovým stadionem FC Barcelony. Založen byl roku 1957, celých 8 let ale neměl jméno. Mezi lety 1965 až 2001 zněl oficiální název „Stadion Fotbalového klubu Barcelona“. Odjakživa mu ale fanoušci říkali „Nové hřiště“, tedy Camp Nou. Stadion má největší kapacitu v Evropě, ve světovém měřítku je šestý. Jako prvnímu španělskému stadionu mu letos UEFA udělila nejvyšší hodnocení pěti hvězdiček.

Místo: Barcelona, Španělsko

Kapacita: 99 354 diváků

Camp Nou Barcelona Camp Nou Barcelona Camp Nou Barcelona Camp Nou Barcelona Camp Nou Barcelona

Na ostrovech po Wembley největší

Old Trafford, na němž své domácí zápasy hraje Manchester United, má o něco delší historii než Nou Camp. Postaven byl už v roce 1910, United na něm nehráli jen mezi lety 1941 a 1949 kvůli bombardování během druhé světové války.

Na přelomu tisíciletí byl stadion několikrát rozšiřován a plánují se i budoucí inovace, po kterých by měl mít Old Trafford kapacitu přes 90 tisíc diváků. Nejvyšší návštěva byla dosud zaznamenána v roce 1939, kdy utkání mezi Wolverhamptonem a Grimsby Town sledovalo 76 962 diváků. Stadion, který je po Wembley druhým největším v Anglii, byl dějištěm letní olympiády v roce 2012.

Místo: Manchester, Anglie

Kapacita: 75 765 diváků

fotologo_maqueta_manu

Manchester United Old Trafford Manchester United Old Trafford Manchester United Old Trafford Manchester United Old Trafford

O co hrajeme?

NANOSTAD je značka vysoce kvalitních 3D puzzle, které jsou replikami světoznámých fotbalových stadionů. Jsou kvalitní a celosvětově úspěšné, protože je zábavné je stavět s rodinou i s přáteli.

U dětí podporují vynalézavost a trénují motoriku.

Všechny dílky do sebe jednoduše zapadají a jsou očíslované, což usnadňuje stavbu. Navíc nepotřebujete lepidlo ani jiné nástroje! Stadiony jsou vyrobeny z polystyrenové pěny, pokryty kvalitním foto papírem.

Hrajeme o jedno 3D puzzle Camp Nou a jedno 3D puzzle Old Trafford. Správné odpovědi posílejte na e-mailovou adresu soutez@o2sport.cz nejpozději do půlnoci do neděle 29. 11. 2015. Do předmětu uveďte heslo „CAMP NOU“. Nezapomeňte připojit své kontaktní údaje.

Vylosovaného výherce následně zkontaktujeme prostřednictvím e-mailu, abychom jej informovali o způsobu předání výhry.

Přejeme mnoho štěstí ve hře.

Soutěžní otázka

Kolik českých hráčů vyhrálo Ligu mistrů?

1) 3

2) 4

3) 5

PRAVIDLA SOUTĚŽE

POŘADATEL

Společnost O2 Czech Republic, a.s., se sídlem v Praze 4, Za Brumlovkou 2662, IČ 60193336, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle B, vložka 2322, (dále jen „pořadatel“).

JAK SE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT

Soutěž probíhá na webu O2sport.cz ode dne vyhlášení (23. 11. 2015) do dne ukončení (29. 11. 2015). Soutěže se uživatel (dále jen „soutěžící“) zúčastní tak, že na e-mail soutez@o2sport.cz zašle odpověď na soutěžní otázku.

VÝBĚR VÝHERCE

Výhercem se stanou 2 soutěžící, kteří budou po skončení soutěže určeni pořadatelem pomocí stanovené mechaniky. Mechanika je následující Vyhrávají 2 soutěžící, kteří splňují podmínky zařazení do soutěže a jejichž odpověď bude správná. Pokud se odpovědi více soutěžících budou shodovat, výherce určí los. Každý může soutěžit jen 1x.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo uživatele, který nesplňuje podmínky stanovené v těchto pravidlech, nezařadit do soutěže nebo jej ze soutěže a webových stránek soutěže kdykoli po dobu trvání soutěže nebo po jejím skončení i bez odůvodnění odstranit, a to bez nároku na jakoukoliv kompenzaci.

PŘEDÁNÍ VÝHRY

Výhra bude výherci předána po domluvě osobně nebo prostřednictvím České pošty.

PRÁVA A POVINNOSTI POŘADATELE SOUTĚŽE

V případě důvodného podezření podvodu, zneužití anebo chyby týkající se řádného provozování této soutěže si pořadatel vyhrazuje právo ji ukončit či pozastavit, pozměnit tyto podmínky, prohlásit oznámení zaslaná výhercům za neplatná nebo bez oznámení a jakékoli náhrady zablokovat účast soutěžícím, kteří se účastní soutěže v rozporu s dobrými mravy. Pořadatel neodpovídá za to, že si výherce nepřečte e-mail zaslaný pořadatelem oznamující jeho výhru a další postup. Pořadatel neodpovídá ani za jiné důvody, kvůli kterým výherce neobdržel e-mail od pořadatele nebo nekontaktoval pořadatele, pokud tyto důvody nespočívají na straně pořadatele.

Bude-li mít pořadatel oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen (příkladem může být např. odeslání soutěžního e-mailu z více e-mailových adres nebo uvedení nepravého jména a příjmení v e-mailu); to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou. Ze soutěže budou vyloučeni všichni soutěžící, kteří řádně nesplní podmínky účasti v soutěži podle těchto pravidel. Ze soutěže budou vyřazeny e-maily, které jsou vulgární. Pořadatel si vyhrazuje právo v případě podezření ze zneužití soutěže určit odbornou komisi, která rozhodne o výhercích.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, SCHVÁLENÍ PRAVIDEL

Přihlášením se do soutěže soutěžící souhlasí s pravidly soutěže a dává pořadateli v souladu se zákonem č. 1012000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním a použitím svých osobních údajů pro marketingové účely, zejména pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zák. č. 4802004 Sb. na dobu dvou let v rámci činnosti pořadatele i třetích osob – partnerů pořadatele. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Soutěžící má právo svůj souhlas odvolat, a to písemnou formou na adresu sídla pořadatele, a dále práva dle § 21 zákona č. 1012000 Sb., tj. zejména právo přístupu k údajům, které se jej týkají, a právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich likvidaci, jakož i právo na omluvu. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení pořadateli. Přijetím výhry poskytuje výherce souhlas k použití svých osobních údajů, projevů osobní povahy, podobizny, jména a příjmení či záznamů pro účely pořadatele po dobu 2 let. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné.

Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže.

V Praze, dne 14. 9. 2015

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru