NHL: Krejčí rozhodl nájezdem, pozornost si získal baseballový gól Marchanda

Baseball v Torontu rozhodl nájezdník Krejčí

V pondělních zápasech se gólově prosadil pouze jediný Čech – bostonský David Krejčí. V samostatných nájezdech rozhodl souboj dvou celků z původní „Original Six“. Bruins vyhráli nad Torontem 4:3.

Pozornost si ale získal vedoucí gól Bostonu. Parádní baseballovou trefou se blýskl maličký Brad Marchand.

Neuvirth a Voráček dotáhli Letce k vítězství

Do branky Philadelphie Flyers se po zranění vrátil Michal Neuvirth a 27 zákroky pomohl porazit Carolinu. Na konečném výsledku 3:2 po prodloužení pro Letce měl zásluhu i Jakub Voráček, jenž asistoval jak u prvního zásahu Philadelphie, tak u třetí, rozhodující trefy v prodloužení.

Jaromír Jágr bodoval počtvrté za sebou

Florida se v poslední době trápí, o čemž svědčí i devátá porážka z posledních 12 zápasů. Jedinou trefu domácích do sítě LA Kings zařídil v druhé třetině po přihrávce Jaromíra Jágra Rus Alexander Barkov.

Pro Jágra to byl čtvrtý bod ve čtvrtém utkání v řadě. Na porážce 1:3 to však nic nezměnilo.

Výsledky NHL:

Buffalo – St. Louis 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)

Branky: 37. Legwand – 46. Brouwer, 54. Fabbri

NY Rangers – Nashville 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)

Branky: 25. Nash, 45. Stepan, 51. Hayes

Washington – Edmonton 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)

Branka: 54. Orlov

Florida – Los Angeles 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)

Branky: 26. Barkov (Jágr) – 8. Toffoli, 38. Martinez, 42. Gáborík

Winnipeg – Colorado 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)

Branky: 14. Enström – 37. Söderberg, 47. McLeod, 57. Duchene, 59. Comeau

Toronto – Boston 3:4 po sam. nájezdech (0:2, 3:1, 0:0 – 0:0)

Branky: 32. Lupul, 33. Komarov, 37. Bozak – 5. Marchand, 13. Rinaldo, 35. Marchand, rozhodující sam. nájezd Krejčí

Philadelphia – Carolina 3:2 v prodl. (0:0, 2:0, 0:2 – 1:0)

Branky: 31. B. Schenn (Voráček), 36. Giroux, 61. Gostisbehere (Voráček) – 48. V. Rask, 57. Pesce