Real Madrid to po porážce od Barcelony na sítích schytal. Nejlepší fórky po El Clásicu

Natěšení na derby bylo obrovské. Ať jsi, kdo jsi, neruš! Začíná El Clásico!

Pro fanoušky Barcelony byl zápas splněným snem. Real Madrid ale zažil doslova noční můru.

A to ani nebyl potřeba Messi, který se těsně před zápasem vrátil po vynucené pauze způsobené zraněním a kterého se mohl Bílý balet obávat.

Domácí vynikali v jediné věci, podívejte se na tabulku statistik ostříleného Cristiana Ronalda.

Na hřišti byl 90 minut a za tu dobu se 18x málem rozbrečel, 7x našpulil rty, 27x obvinil spoluhráče z prohřešku a jen dvakrát kouknul na nějakou hezkou kabelku. Takový výkon stojí za ocenění!

Po většinu utkání byl Real spíš k smíchu. „Znáš ten vtip? Ne, jaký? Obrana Realu Madrid.“

Když šel v 57. minutě za stavu 3:0 do hry ještě Lionel Messi, vypadalo to s Realem všelijak.

Nakonec už dostal jen jeden další gól. Před vtípky však nebylo úniku.

Ať už šlo o přípravu Rafaela Beníteze na El Clásico…

Nebo o nové tréninkové hřiště Barcelony. Není to žádné tajemství, jmenuje se Santiago Bernabéu.