Rangers mají devátou výhru v řadě. Stepan zostudil brankáře gólem z poloviny kluziště!

Rangers výhru vybojovali až 54 sekund před koncem zápasu. Na konečných 4:3 upravil skóre Mats Zuccarello. Brankář Toronta Jonathan Bernier neudržel lehké nahození od modré čáry a Zuccarello odražený kotouč uklidil do sítě.

Stepan nachytal brankáře na hruškách

O parádní gól se postaral i Derek Stepan, který ve 14. minutě druhé třetiny skóroval téměř z poloviny hřiště.

Fantastické období

Rangers zažívají skvělé období. Z osmnácti zápasů jich vyhráli čtrnáct a na kontě mají celých 30 bodů. Zaslouženě tak obsazují první místo tabulky.

„Ještě nikdy v kariéře jsem necítil takové sebevědomí. Věříme si teď všichni, je to moc hezký pocit a musíme si ho užívat, dokud trvá,“ okomentoval zápas Mats Zuccarello, který je s 18 body nejproduktivnějším hráčem mužstva.

Kanadskému bodování vévodí Kane

Ve druhém nedělním utkání vyhrálo Chicago nad Calgary 4:1. Jen 115 sekund druhé třetiny stačilo domácím, aby vstřelili 3 góly.

Za úspěchem Blackhawks stojí i Patrick Kane, který si připsal body za gól i asistenci a s 28 body tak stále velí tabulce produktivity NHL.

patrick kane chicago nhl

Výsledky NHL:

Chicago – Calgary 4:1 (0:0, 3:1, 1:0)
Branky: 27. P. Kane, 28. Hossa, 29. Panarin, 60. Toews – 24. Jones

NY Rangers – Toronto 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)
Branky: 21. McDonagh, 34. Stepan, 44. Brassard, 60. Zuccarello – 18. Holland, 38. Lupul, 46. Phaneuf