NHL: Michael Frolík jediným českým střelcem. Po jednom bodu si připsali Hudler a Kindl

[related_program]

Česká dvojka Michael Frolík a Jiří Hudler z Calgary v noci pomohli svému týmu k vítězství nad Washingtonem.

Skóre zápasu otevřel Frolík. Takhle zaúřadoval ve druhé třetině a překonal brankáře Capitals Philippa Grubauera.

Pod druhou branku se asistencí podepsal i olomoucký rodák Jiří Hudler. Utkání skončilo vítězstvím Flames v prodloužení. Svůj druhý gól si připsal Sean Monahan

Jakub Kindl v dresu Detroitu také nahrál na branku, ale ne vítězství to nestačilo. Rudá křídla prohrála se Žraloky ze San Jose 2:3, brankář Petr Mrázek nenastoupil. Na ledě se k radosti diváků po dlouhé době ukázal i uzdravený sedmatřicátník Pavel Dacjuk, který konečně doléčil zraněný kotník.

„Je to neuvěřitelný pocit být zpátky! Zvláště bych chtěl poděkovat našim fanouškům, spoluhráčům a trenérskému týmu za podporu během svého dlouhého zotavování.“