NHL: Jágr se vrátil na led a zahrál si i prodloužení 3 na 3. Jak si Panteři vedli proti Anaheimu?

Pavelec zastavil 24 střel

Ondřej Pavelec odchytal za Winnipeg celé utkání, inkasoval jen dvě branky z 26 střel. Na druhou v pořadí nahrával Leu Komarovovi český obránce Roman Polák.

Až v 58. minutě vstřelili Jets vítězný gól. A o minutu později přidali další.

Tentokrát bylo naše nasazení mnohem lepší a zasloužili jsme si vyhrát.

Ondřej Pavelec

Jágra postavila na nohy láska

Jaromír Jágr se po zranění vrátil do sestavy Floridy. Panthers zápasy bez českého útočníka prohráli. Dlouho to vypadalo, že jeho comeback bude vítězný. Ještě šest vteřin před koncem zápasu vedla Florida na ledě Anheimu 2:1.

Corey Perry však střelou v čase 59:55 srovnal na 2:2 a radost domácích neznala mezí.

Došlo až na penaltový rozstřel, z kterého vyšel vítězně domácí Anaheim.

Jágrovi prý k návratu na led pomohla akupunktura a láska k hokeji.

Každý ví, že největší hnací silou na světě je láska.

Jaromír Jágr

Chicago podlehlo St. Louis 5:6 v prodloužení. Domácí už v 18. minutě vedli 5:2, do konce druhé třetiny však Blues stihli vyrovnat.

Výsledky NHL:

Toronto – Winnipeg 2:4 (1:2, 1:0, 0:2)

Branky: 9. Parenteau, 33. Komarov (Polák) – 4. Byfuglien, 9. Scheifele, 58. Burmistrov, 60. Little

Chicago – St. Louis 5:6 v prodl. (5:2, 0:3, 0:0 – 0:1)

Branky: 3. Daňo, 5. Shaw z trest. střílení, 7. Teräväinen, 18. Seabrook, 18. P. Kane – 4. a 24. Steen, 16. Fabbri, 38. Bouwmeester, 40. Backes, 64. Tarasenko

Vancouver – Pittsburgh 2:3 (0:1, 0:0, 2:2)

Branky: 54. D. Sedin, 59. Hansen – 5. Perron, 48. Crosby, 51. Fehr

Anaheim – Florida 3:2 po sam. nájezdech (0:0, 1:2, 1:0 – 0:0)

Branky: 28. a rozhodující sam. nájezd Stewart, 60. Perry – 26. Grimaldi, 38. Gudbranson