NHL: David Krejčí je třetí hvězdou října, Jaromír Jágr se v Anaheimu už vrátí na led

Devětadvacetiletý David Krejčí získal ocenění za povedený vstup do sezony NHL.

Bostonský centr je aktuálně s 15 body třetí nejproduktivnější hráč ligy a právem byl vyhlášen třetí hvězdou měsíce října. Šternberský rodák Krejčí stihl za prvních deset zápasů nového ročníku NHL nastřílet sedm gólů a na 8 dalších nahrát.

hokej nhl boston david krejčí

Voráček dál čeká na gól

Domácí Vancouver měl od první minuty navrch, již v 68. sekundě otevřel skóre domácí Jannik Hansen.

Hosté z Philadelphie však stačili na začátku druhé třetiny vyrovnat na 1:1. Jakub Voráček vyslal do útoku Claudea Girouxe, který obešel obránce domácích a poslal puk za záda brankáře Ryana Millera.

Další góly ale už hostující Flyers nepřidali, a naopak ještě třikrát inkasovali. Minutu před koncem po asistenci Radima Vrbaty zpečetil střelou do prázdné branky výhru domácích Matt Bartkowski.

Vancouver porazil Philadelphii 4:1. Trápení Flyers tak stále nekončí. Na kontě mají už 4 prohrané zápasy v řadě.

Návrat v Anaheimu

Jaromír Jágr by se po dvou vynechaných zápasech měl opět vrátit na led. Třiačtyřicetiletý český útočník se vrátil k plnému tréninku a všichni věří, že ve středu již zasáhne do hry. Panthers tentokrát zavítají na led v Anaheimu.

Výsledky NHL:

Toronto – Dallas 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) Branky: 21. a 33. Lupul, 9. Boyes, 60. Rielly – 10. Jamie Benn

Chicago – Los Angeles 4:2 (1:2, 0:0, 3:0) Branky: 7. Toews, 42. P. Kane, 50. Teravainen, 59. Anisimov – 15. Martinez, 19. Kopitar

Vancouver – Philadelphia 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) Branky: 2. Hansen, 31. Horvat, 49. Virtanen, 60. Bartkowski  – 23. Giroux