PLZEŇ vs. SPARTA: Divák si vybere, jaký komentář chce slyšet, kamery se zaměří na výkony nejlepších střelců

[related_program]

Fanoušci si vyberou mezi neutrálním a plzeňsko-sparťanským komentářem nebo dostanou možnost detailně sledovat výkony dvou nejlepších kanonýrů celé soutěže, Michala Ďuriše a Davida Lafaty.

Ve studiu Řepka a Rezek

Ostře sledovaný duel začne na O2 Sport již ve 14.30, kdy dostane prostor tradiční předzápasové studio.

S moderátorem Petrem Svěceným rozebere aktuální formu obou celků Jan Rezek, který má za sebou angažmá jak ve Spartě, tak v Plzni. Jako druhý host přijal pozvání Tomáš Řepka, bývalý sparťanský kapitán a velký příznivec Letenských.

David Lafata David Limberský

Po velkém úspěchu přímého přenosu z pražského derby přináší fanouškům stanice O2 Sport opět možnost volby komentáře. Kromě neutrálního bude nyní k dispozici také tzv. plzeňsko-sparťanský. 

Komentují Kohák a Jančařík

„Oba komentátoři budou tentokrát sedět přímo vedle sebe a komentovat hru společně, což přidá určitě na emocích a možná to přinese nejedno překvapení,“ usmívá se Tomáš Radotínský, šéfkomentátor fotbalových přenosů O2 Sport, a vzápětí dodává: „Za Spartu bude komentovat Jakub Kohák a za Plzeň jsme vybrali moderátora Petra Jančaříka, který je velkým fanouškem Viktorky.“

[related_program]

Další zajímavý duel bude k vidění mezi sparťanem Lafatou a domácím Ďurišem. Oba kanonýři jsou s devíti zásahy nejlepšími střelci Synot ligy a stanice O2 Sport si při této příležitosti připravila premiérově jednu novinku. 

David Lafata

Na oba střelce se zaměří speciální kamery, takže si divák může vybrat, jestli chce sledovat hru Davida Lafaty nebo naopak jen výkon Michala Ďuriše,“ poodkryl Tomáš Radotínský další z exkluzivních funkcí multidimenze.

Michal Ďuriš

V beznadějně vyprodané Doosan Aréně se neodehraje pouze bitva mezi prvním a druhým celkem tabulky, ale síly poměří také dva nejbohatší a nejmocnější kluby české ligy.

Sparta má aktuálně před svým sokem náskok tří bodů, ale naposledy ve Štruncových sadech vyhrála před více než čtyřmi lety.

Povede se tentokrát družině Zdeňka Ščasného naplno bodovat a vykročit za ziskem podzimního titulu?

Nebo se plzeňští fotbalisté otřepou po dvou posledních porážkách a zaplněné tribuny je doženou k vytouženému vítězství?

 

Na všechny otázky každopádně odpoví až nedělní přímý přenos sportovního kanálu O2 Sport.

[related_program]

Foto: Reuters, www.sparta.cz
(ds)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru