Coutinho katem! Kloppův Liverpool zničil Chelsea a s ní nejspíše i Josého Mourinha

Chelsea – Liverpool 1:3

Boj o budoucnost Josého Mourinha začal pro Portugalce dobře. Úvodní tlak přetavil ve vedoucí gól brazilský záložník Ramires a Chelsea tak vedla 1:0.

S přibývajícím časem Liverpoolští hru vyrovnali a s ní i skóre. Ačkoliv čtvrtý rozhodčí na konci prvního poločasu signalizoval, že se budou nastavovat dvě minuty, nechal Mark Clattenburg hru plynout déle a ve třetí minutě nastavení tak zpoza vápna Philippe Coutinho překonal Asmira Begoviče a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Football - Chelsea v Liverpool - Barclays Premier League - Stamford Bridge - 31/10/15 Chelsea manager Jose Mourinho (2nd L) with assistant managers Steve Holland and Rui Faria (L)  Reuters / Philip Brown Livepic EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  Please contact your account representative for further details.

Nedáš, dostaneš, Mourinha vyhodíš

Velkou šanci vrátit Blues vedení měl v 71. minutě Oscar, Simona Mignoleta však nenachytal.

O tři minuty později dal Mourinhovi další halloweenský dárek znovu Coutinho a hra Chelsea se začala hroutit.

Poslední hřebíček do Portugalcovy rakve přidal v 83. minutě Christian Benteke, čímž pochopitelně nadchl i Jürgena Kloppa.

V té době už bylo jasné, že úsměv vydrží muži zvanému „Normal One“ až do konce zápasu, naopak pro „Special One“ Mourinha to byl asi jeden z nejděsivějších Halloweenů v životě.

Konec „Special One“ v Chelsea?

Fanoušci Chelsea sice chorály opěvovali svého manažera až do konce utkání, možná se ale spíše jednalo o labutí píseň.

Football - Chelsea v Liverpool - Barclays Premier League - Stamford Bridge - 31/10/15 Chelsea fans with banner in support for manager Jose Mourinho Reuters / Philip Brown Livepic EDITORIAL USE ONLY. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or "live" services. Online in-match use limited to 45 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  Please contact your account representative for further details.

Teď celá Anglie čeká – Co na to Roman Abramovič?

Sám José Mourinho se po zápase vyjadřoval hodně svérázně.