Tomáš Kalas pomohl Middlesbrough k pohárové senzaci. Jaké kousky proti hvězdám Manchesteru United předváděl?

Útočný fotbal s řadou šancí za celých 120 minut nepřinesl jediný gól.

Tomas Kalas Middlesbrough Memphis Depay

Podívejte se, jak český obránce obral o míč útočícího Memphise Depaye.

Tisícovky fanoušků Middlesbroughu v desáté minutě rozsvítily tribunu na podporu propuštěných pracovníků z oceláren Redcar.

O dvě hodiny později se mohli začít radovat. Zatímco za Manchester United proměnil penaltu pouze Pereira, Middlesbrough našel tři šťastné střelce. Nečekaně tak porazil favority.

Middlesbrough

Jakou euforii prožívali fotbalisté Middlesbrough? To se dozvíte v exkluzivním blogu Tomáše Kalase.

Úterní výpadky

Další dva outsideři Capital One Cupu zdolali favorizované soupeře už v úterý.

Kouč José Mourinho ochutnal na lavičce Chelsea další hořkou prohru.

Remízový stav zápasu na půdě Stoke pomohly rozřešit až pokutové kopy. Přesnou mušku měli hráči obou týmů až do páté série. V ní selhal střelec hostů Eden Hazard. Chelsea tak prohrála v prodloužená na penalty 4:5.

Arsenal padl na hřišti Sheffieldu 0:3. Hosté měli sice míč častěji na noze, domácí si ale uměli vytvořit šance. Ani brankář Petr Čech tak útok Sheffieldu neodklonil a čisté konto udržel jen necelou půlhodinu.

Arsenal musel kvůli zraněním v prvním poločase dvakrát vystřídat. Na internetu tak kolují vtípky o tyranech ze Sheffieldu.